Gramy charytatywnie dla Antosia

Wczoraj odbył się mecz piłki nożnej na orliku miejskim, który miał na celu zbiórkę funduszy na leczenie Antosia Monkosy, chorego dziecka. W turnieju o Wielką Dynię zwyciężyła drużyna „Czarna Dzieciom” z trenerem Vice Prezesem Zarządu OSP Pionki, Damianem Bdzikotem. Na miejscu dopingowali ich członkowie OSP Pionki oraz Naczelniczka OSP Pionki, Ilona Zacharska. Według Dh. Damiana, OSP to nie tylko wyjazdy, ale także takie akcje i zawsze można na nich liczyć. Dh. Krzysztof Kusio również wyraził swoje uznanie dla strażaków, którzy poświęcili swój wolny czas dla szczytnego celu. Prezes Zarządu OSP Pionki pochwalił zaangażowanie i wsparcie finansowe dla chorego dziecka. Druhenki i Druhowie z OSP Pionki przygotowali fotorelację z turnieju.