1 Listopad – Dzień Pamięci

30 października 2020 r. wybraliśmy się, aby złożyć hołd zmarłym naszym Druhom i Druhnom, pochowanym na Nowym Cmentarzu w Pionkach.

W Uroczystości uczestniczyli:

Dh. Prezes – Daniel Kupis, Dh. Naczelniczka, Vice Prezes – Ilona Zacharska, członkowie zarządu Dh. Maryla Grosiak – Skarbnik, Dh. Ryszard Miękus-Kronikarz, Dh. Łukasz Rogala – vice Gosoodarz, Dh.Mateusz Palka – fotograf OSP oraz przedstawiciele – MDP OSP PIONKI: Dh. Wiktoria Wojtulewicz, Dh. Julia Kamionka, Dh. Filip Wilk, Dh. Mateusz Jemioł. Ze względu na panujący reżim sanitarny, COVID 19, zastosowane zostały obostrzenia ilościowe osób, które były obecne podczas składania hołdu Strażakom OSP Pionki.

❗️1 Listopad – Dzień Pamięci❗️ 👉🏻30 października 2020 r. wybraliśmy się, aby złożyć hołd zmarłym naszym Druhom i …

Opublikowany przez OSP Pionki Niedziela, 1 listopada 2020