Akcja plastiokowy koreczek dla malucha

W dzisiejszy dzień, czyli 10 listopada 2021 roku, MDP OSP Pionki zorganizowała zbiórkę, podczas której przeprowadzono akcję „plastikowy koreczek dla malucha”. Uczestniczyli w niej opiekunowie oraz członkowie jednostki, którzy również wykonali tradycyjną musztrę. Choć należy jeszcze trochę poćwiczyć, to wszyscy chętnie wzięli udział pod kierunkiem dh@Szymona Jaworskiego. 🚒🚒 Natomiast dh@Piotrek Karczewski oraz dh@Mateusz Ćwiklak znaleźli meble dla świetlicy na portalu społecznościowym i z pomocą pozostałych członków jednostki przetransportowali je z czwartego piętra bez windy. Gratulujemy pomysłu i wykonania akcji! Chcielibyśmy również podkreślić, że reprezentacja OSP Pionki, w tym Vice Naczelnik dh.@Hubert Karwicki, godnie prezentuje jednostkę i nie wstydzi się jej. 🙂🚒🚒🚒🚨🚨🚨 Poniżej znajduje się fotorelacja.