Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Oto pierwsza część relacji z dnia 30.05.2021 r…Na zaproszenie Fundacji Wsparcia Reduta wzięliśmy udział w festynie rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Fundacja Wsparcia Reduta, KMB Szaniec we współpracy z Gminą Pionki oraz ze sponsorami – 30 maja 2021 roku w godzinach od 10.00 do 17.00 na terenie strzelnicy w miejscowości Laski ( od strony Krasnej Dąbrowy ), zorganizowała szkolenie strzeleckie zgodne z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia w czasie pandemii COVID-19.Udział dzieci był bezpłatny – pakiety amunicji zapewnili dla najmłodszych sponsorzy. Atrakcje takie jak: strzelanie, catering, słodycze dla dzieci, balony, wystawa statyczna broni, instruktorzy strzeleccy zapewnili organizatorzy.. My z racji naszej profesji zapewniliśmy dodatkowe atrakcje dzieciom i rodzicom, którzy przybyli na strzelnicę..pogoda dopisywała i humory również.. A oto krótka relacja fotograficzna z imprezy…Brawo My oraz Wy….😉 Foto. Druh Daniel Kupis OSP PionkiD.K.