Oferta sprzedaży Jelcz 325

Decyzją Zarządu OSP Pionki w sprawie sprzedaży Jelcza 325 o masie załadunku 8000 kg oraz przyczepy Autosan P-4 o masie zakładu 11500 kg

Informujemy o sprzedaży zestawu transportowego.

Badania techniczne auta oraz przyczepy aktualne do 11.06.2022 roku, ubezpieczenie OC również aktualne. Zarejestrowane, jako pojazd ciężarowy, nie specjalny. W Jelczu 325 wymieniono oleje i płyny eksploatacyjne wraz z filtrami, założone nowe akumulatory, opony stan dobry.

Jelcz 325 1988 rok produkcji, przyczepa Autosan 1986, co ciekawe nr seryjny to 000051 przyczepy.

Kontakt telefoniczny do kierowcy 537 203 816 – dh. Janusz – wyjaśni wszystkie pytania dotyczące auta i przyczepy.

Suma min. 35 tyś zł za całość składu. Sprzedajemy tylko całość.

Od 14go października do 30go można oglądać auto na parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pionkach.

Składanie oferty pisemnej w liście poleconym od 1listopada do 14go. Otwarcie komisyjne ofert przesłanych droga pocztową, że względu na Covid 19 – 15 go listopada 2021roku.

Oto adres do korespondencji pocztowej:

Ochotnicza Straż Pożarna

ul.Zwycięstwa 3

26-670 Pionki

woj. Mazowieckie

Z dopiskiem na kopercie ” Sprzedaż Jelcza z przyczepą”

Zamieszczona informacja na stronie internetowej www OSP Pionki oraz przy FB na stronie OSP Pionki a także na grupie ogólnej Jelcza.. pozdrawiam serdecznie i zapraszam do obejrzenia auta..Prezes Zarządu OSP Pionki