Sylwester 2018/2019

Sylwester to okres, w którym większość ludzi chce bardzo uroczyście powitać Nowy Rok. W tym czasie, organizowane są bale, zabawy, prywatki a ostatnio modne koncerty na świeżym powietrzu. Nasza jednostka postanowiła zorganizować zabawę składkową dla strażaków i ich rodzin oraz znajomych. Zawiązał się komitet organizacyjny w skład w którego weszli druhna Maryla Grosiak – przewodnicząca oraz członkowie: Ilona Zacharska, Rafał Konecki, Ryszard Miękus. W ramach składki zabezpieczona była całkowita konsumpcja, szampan, szatnia, muzyka, odtwarzana przez DJ. W zabawie wzięło udział 11 par, reszta to rodzina i znajomi. Zabawa trwała od godziny 20:00 do 05:00.

O północy większość uczestników balu opuszcza sale i schodzi na dół przed budynek OSP aby przywitać Nowy Rok 2019. Obejrzeć wspólnie pokaz sztucznych ogni, które rozjaśniło niebo nad całymi Pionkami.

Zgromadzeni przed budynkiem OSP uczestnicy przy lampce szampana składali sobie życzenia na nowy 2019 rok.

Zapraszamy do naszej fotorelacji.

sylwester_2018_2019