Turniej piłki nożnej plażowej w Pionkach

W dniu 17.07.2020 na boisku Ośrodka Staw Górny w Pionkach odbył się charytatywny turniej w piłce nożnej plażowej. Rozpoczął się o godzinie 15:00. Celem turnieju jest pomoc finansowa w leczeniu Krzysztofa Czupryna, pięcioletniego chłopca chorego na pęcherzowe oddzielanie się naskórka.

Głównym organizatorem tej imprezy jest grupa wolontariuszy, Burmistrz Miasta Pionki oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orlik Pionki”, Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki .

W turnieju udział wzięły drużyny składające się z samorządowców z Pionek, OSP Pionki, Pionki Dzieciom, Klub Sportowy Proch Pionki. Podczas zawodów dla dzieci została przygotowana Kraina Zabaw, czyli dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw, a dla wszystkich chętnych zapewniona została gastronomia na dobrym poziomie.

Wyniki dzisiejszych zmagań nie miały znaczenia, najważniejszy był cel spotkania. Cieszymy się, że w tym dniu udało się zebrać 1350 zł na pomoc Krzysiowi.

17_07_2020