Zabawa choinkowa

Dzisiaj, czyli 8 stycznia 2022 roku o godzinie 14:00 rozpoczęła się zabawa choinkowa dla dzieci i wnucząt strażaków naszej OSP. W czasie imprezy odbywały się różne konkursy, dzieci tańczyły, śpiewały i bawiły się przy pizzy, popcornie oraz cieście. Cała impreza została udokumentowana na fotorelacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w zabawie, ponieważ to wszystko zostało zorganizowane z myślą o nich. Dziękujemy także rodzicom, opiekunom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, a mianowicie firmie Zakłady Drzewne Zadobrze Sp. z o.o. reprezentowanej przez Stefana i Karola Grzywaczów, Ochotniczej Straży Pożarnej w Pionkach, firmie Teodor Królikowski Bato oraz Katarzynie Adamczyk Kobylas z branży ubezpieczeniowej.