Zbiórka MDP

W dzisiejszy dzień, czyli 8 lutego 2022 roku, odbyła się piąta zbiórka Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Pionki, która odbyła się w czasie ferii zimowych. Na zbiórce przeprowadzono szkolenie związane z łącznością i alarmowaniem oraz drugie ćwiczenia do zawodów MDP OSP. Mimo deszczu i wiatru, członkowie MDP z radością wzięli udział w praktycznym szkoleniu, które odbyło się pod nadzorem opiekuna MDP, druhów wyjazdowych oraz dh. Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej, która dokumentowała spotkanie zdjęciami. Podczas ćwiczeń z radio-łącznością członkowie MDP wykazali się dużą wiedzą z ostatnich zbiórek. Dziękujemy naszym opiekunom, tj. Dh. Szymonowi Jaworskiemu, Dh. Kacprowi Kalbarczykowi, Dh. Natalii Fit oraz Dh. Kamilowi Fit za przeprowadzenie szkolenia. Opracowanie tekstu: Dh. Filip Wilk, redakcja: Dh. Daniel Kupis, fotografia: Dh. Natalia Fit.