Zbiórka MDP

W dniu 21 stycznia 2022 roku o godzinie 18:00 odbyła się zbiórka MDP, na której druh Szymon przeprowadził szkolenie dotyczące środków gaśniczych i budowy linii gaśniczych. Na szkoleniu druh Szymon przedstawił nam system gaśniczy „Cobra” i pokazał filmik, który przedstawił możliwości techniczne „Cobry” oraz jak działa w przypadku, gdy gorący olej zaleje się wodą. Po szkoleniu członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej mieli sprawdzian z budowy linii gaśniczych i poradzili sobie dobrze. Na koniec, z okazji urodzin Druha Filipa Wilka, zrobiliśmy mu małą niespodziankę i życzyliśmy mu sto lat. Dziękujemy druhom Szymonowi Jaworskiemu, Kacprowi Kalbarczykowi i Piotrowi Karczewskiemu za przeprowadzenie zbiórki i szkolenia. Redagowaliśmy Dh Tomasz Pająk i Dh Daniel Kupis.